KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15207060
nr 1520 7060
Gustav Heinrich, "Frühlinsblumen". Signerad, daterad 1937. Olja på duk, 72x58 cm, yttermått inklusive ram: 82x69 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 6 februari 2023
kl 18:17:41
6/2 16:03:32